15.03.2023. – JA SAM ZDRAVA I ŽELIM DA ČUVAM SVOJE ZDRAVLJE

🍇 🥦 🚴‍♂️ JA SAM ZDRAV/A I ŽELIM DA ČUVAM SVOJE ZDRAVLJE 🍇 🥦 🚴‍♂️
Direktorica Osnovne škole ,,Ivo Visin”, Petra Ćetković, kao glavni organizator, predstavlja nam projekat “Ja sam zdrav/a i želim da čuvam svoje zdravlje”. Ovom prilikom čast nam je i zadovoljsvo da u našoj školi najavimo posjete doktora kardiologa, pedijatra, neurohirurga. Takođe, naši učenici zajedno sa svojim nastavnicima posjetiće ove ljekare na njihovom radnom mjestu u bolnici.
Mi kao počasni domaćini, pored ostalih aktvnosti, organizovaćemo javni čas sa temom “Pomozite da sačuvamo naše zdravlje!”, gdje će nam ovi ljekari kao naši gosti dati mnoge korisne savjete. Naši učenici kao i roditelji imaće priliku da učestvuju u razgovoru sa ljekarima i saznaju mnoge odgovore na pitanja u vezi sa zdravljem.
Čuvajmo naše zdravlje!