Posjeta bokeškom vaterpolo derbiju

Jedna od aktivnosti koja je upotpunila Dane zdravlja koji se obilježavaju u OŠ ,,Ivo Visin,, bila je i posjeta vaterpolo bazenu ,,Zoran Džimi Gopčević”.

03.04.2023. godine učenici naše škole uživali su gledajući vaterpolo utakmicu između ,,Primorca” i ,,Jadrana”.

Okupljanje ispred škole i prevoz autobusima koje je obezbijedio VK ,,Primorac” za naše učenike bio je događaj pun iščekivanja. Ulazak u prostor renoviranog bazena, zagrijavanje igrača, treneri, sudije, ostali gledaoci uz melodiju ,,O, kako dobro je živjet’ za tebe…”, stvorio je jak utisak i radost kod svakog našeg učenika.

Na stolicama koje su bile rezervisane za učenike naše škole bio je prigodan poklon, notes i hemijske sa oznakom VK ,,Promorac”.

Na ovom znaku pažnje i na gostoprimstvu zahvalili bismo se VD VPSCG Rajku Miliniću.

Navijački duh bio je prisutan tokom cijele utakmice, kroz pjesmu, aplauze, bodrenje vaterpolista ,,Primorca” i sreće koja je rasla sa svakim datim golom.

Svojim učešćem na ovom događaju naši učenici su pokazali kako se gaji sportski duh i prepoznaju prave sportske vrijednosti i kako se bodre naši slavni, svjetski poznati vaterpolisti.

03.04.2023.
JUOŠ “Ivo Visin”