Aktivni i sretni

Dana 17.11. na kotorskom bazenu Zoran Džimi Gopčević, učenici naše škole JUOŠ ,,Ivo Visin”, su započeli jedan veoma koristan i zanimljiv vid nastave. Zbog nedostatka fiskulturne sale u školi, uz podršku humanih ljudi sa bazena, kluba @primorac, @plivačkog saveza, naši učenici su bili oduševljeni radom i atmosferom. Na I času, obradili su: pravila ponašanja na bazenu, kao i osnovne korake plivanja. Treneri i djeca su se veoma brzo udružili, i bila je milina vidjet tu sreću na njihovim milim obraščićima. Sa nastavom nastavljamo i sledeće sedmice. Možda baš sa ovih časova, dobijemo jednog Zorana Gopčevića, Mirka Vičevića, Draška Brguljana, Nikolu Janovića, Mlađana Janovića… i mnogi drugi koji su ostavili dubok trag kao vrhunski sportisti – vaterpolisti, prvo za svoju državu, a onda i mnoge klubove po svijetu.