11.06.2024 SJAJ I GLAMUR PRČANJSKIH POLUMATURANATA

MATURANTI
Naša mala ali poznata škola je iznjedrila još jednu sjajnu generaciju polumaturanata. Prelijepo obučene djevojke, u raskošnim toaletama, uz pratnju svojih drugova iz razreda, ništa manje elegantnih i glamuroznih, veselo pozirajući pri laganoj drugarskoj šetnji, nisu skrivali osmijeh s lica, uz veseli žagor. Šetnja našim divnim Prčanjem ostavila je utisak ove večeri elegancijom, gospodstvenošću, otmenošću, ljubavlju, ponekom simpatijom, skrivenim pogledima i srećom, ovacijama, lijepim riječima… Oduševljeni Prčanjani – roditelji, rodbina, učitelji, profesori i mještani svojim prisustvom i gromoglasnim aplauzom podržali su naše devetake. Kraj jednog divnog školskog perioda je sada iza njih, a ostaju samo sjećanja, uspomene i davno stečena prijateljstva koja će se nastaviti iako se đački putevi sada razilaze. Svoju podršku polumaturantima i zahvalnost roditeljima u ime kolektiva škole svojim govorom je pružila i direktorica škole Petra Ćetković kao i odjeljenski starjesina IX razreda Vesna Popović. Nakon šetnje Prčanjem, učenici su nastavili defile Starim gradom, nakon čega je uslijedila proslava u svečanoj sali Poslovnog centra “Vukšić D-event” do ponoći – dobar provod kao tradicija. Polumaturantima želimo puno sreće u budućem školovanju s nadom u lijepu i svijetlu budućnost, uz poruku: Mladosti, krila im daj!