Igra i znanje bez granica

03.11.2022. godine održano je takmičenje u okviru projekta “U Igri i znanju bez granica” u 17:00h, koji je organizovao Civilni centar u saradnji sa institucijama, privrednicima i opštinama. Takmičenje se održalo u TC Butiko u Radanovićima. Učestvovali su učenici naše škole, petog razreda, i učenici OŠ “Nikola Đurković”- Radanovići.

Organizovane su razne igre spretnosti, brzine i kvizovi znanja.

Cilj je da se zdravi stilovi života promovišu u svim segmentima školovanja. Naši učenici su napravili jako prijatnu atmosferu tokom rješavanja navedenih zadataka. Završili su takmičenje zadovoljni i savladali su uspješno igre. Takođe, pokazali su izuzetne vještine, kako u fizičkim aktivnostima tako i u igrama znanja, timski rad kao i vedar sportsko-takmičarski duh i solidarnost sa svim učesnicima.

Pohvaljujemo učenike za sjajne rezultate!!

03.11.2022.

JU OŠ “Ivo Visin”