Javni čas povodom Dana zdravlja

,,Živimo zdravo!“ i ,,Čuvajmo naše zdravlje!“, u skladu sa zdravim stilovima života, poručila je direktorica škole, Petra Ćetković, koja je danas 6. 4. 2023. godine organizovala javni čas povodom obilježavanja Dana zdravlja, 7. aprila. Čas je bio posvećen učenicima, roditeljima, nastavnicima i mnogobrojnim drugim i dragim gostima, dok su specijalni gosti bili doktori različitih specijalizacija.

U svom sadržajnom govoru direktorica je skrenula pažnju na aktuelnu problematiku današnjice u vezi sa zdravljem mladih, motivišući tako sve prisutne da učestvuju u programu. Tako su roditelji, između ostalih, sa svima podijelili zdravstvene probleme koje su imali sa svojom djecom, a doktori, eminentni stručnjaci iz svojih oblasti, odgovarali su svojim stručnim i dobronamjernim savjetima. Atmosfera je bila veoma prijatna, vesela, sa pozitivnom energijom kojom su plijenili domaćini, a tako i naši gosti. Na kraju časa direktorica je izrazila zahvalnost prisutnima najavivši uskoro slične aktivnosti, koje će se takođe odvijati u našoj školi. Potom je uslijedilo druženje i lijepa atmosfera, degustacijom različitih domaćih i zdravih specijaliteta koje je spremila direktorica zajedno sa svojim koleginicama.

06.04.2023.
JUOŠ „Ivo Visin“