Osnovna škola Ivo Visin

Opštinsko takmičenje u recitovanju

Povodom obilježavanja Svjetskog dana poezije, JU Kulturni centar „Nikola Đurković“ i Gradska biblioteka i čitaonica u Kotoru organizovali su 21. marta 2023. godine Opštinsko takmičenje u recitovanju.

U kategoriji učenika I-III razreda i u kategoriji VI-IX razreda našu školu su predstavljali: Tamara Pajović, učenica III razreda koja je recitovala pjesmu „Ćićo-Mićo moja voljena“, Snežane Dabović, Tamara Ćetković, učenica III razreda, sa pjesmom „Grozni stvor“, Snežane Dabović; Ognjen Kontar, učenik VI razreda, predstavio se pjesmom „Kad knjige budu u modi“, Peđe Trajkovića, dok je Tatjana Pajović, učenica VII razreda recitovala pjesmu „Pismo mojoj učiteljici“, Vitomira Nikolića. Učesnicima dugujemo veliku zahvalnost i podršku na odzivu i učestvovanju. Mentori su: za niže razrede Jelena Kitić, a za više razrede Tatjana Došljak.

21.03.2023.
JUOŠ „Ivo Visin“