PREDSTAVA O BEZBJEDNOSTI U SAOBRAĆAJU

Sekretarijat za razvoj preduzetništva, komunalne poslove i saobraćaj Opštine Kotor je počeo sa sprovodjenjem edukativno-preventivnih aktivnosti iz bezbjednosti saobraćaja. Stoga se dana, 10.04.u našoj školi realizovala predstava na temu bezbjednosti u saobraćaju. Pored djaka iz I i II razreda predstavi su prisusustvovala i djeca predškolskog uzrasta vrtića “Radost”,Prčanj.
Uz glumu,druženje i muziku djeca su provela sjajno vrijeme tokom predstave,i naučili:gdje da se igraju bezbjedno,kako da se kreću trotoarom,gdje i kako da prelaze ulicu,značenje semafora kao i koje su uloge saobraćajnog policajca itd.
U ime djece,roditelja, a i nas učitelja i nastavnika želimo da izrazimo veliku zahvalnost Sekretarijatu za razvoj preduzetništva,komunalne poslove i saobraćaj Opštine Kotor,na kretivno-edukativnom projektu koji je obihvatio sve predškolske i školske ustanove u opštini Kotor.
Radujemo se realizaciji sličnih projekata u budućnosti.
Dio atmosfere možete vidjeti na slikama