Preduzetnički kutak u JUOŠ „Ivo Visin“

„Ideje mogu da vam promijene život!“

Na času Preduzetništva imali smo gošću, preduzetnicu iz Kotora, gospođu Milevu Banićević.

Gospođa Mileva je prvo razgovarala sa učenicima o idejama za biznis, strategijama biznisa, zatim kako se ona odlučila da pokrene svoj biznis, šta joj je sve bilo potrebno za pokretanje biznisa i mnoga druga pitanja koja su postavljali naši radoznali učenici.

Nakon toga, učenici su zajedno sa nastavnicom Martinom i Milevom pravili suvenire koji će biti izloženi na Božićnom bazaru.

Sve ideje i potrebni materijal za ukrase donirala je Milevina firma „Da figura“ iz Kotora, na čemu joj je se ovim putem srdačno zahvaljujemo i želimo joj puno uspjeha u poslu.

Učenici su bili prezadovoljni ovakvim posebnim časom, gdje su mogli ispoljiti kreativnost, naučiti nešto novo i dobro se zabaviti.

Koordinator prof. Martina Saulačić Lompar

JU OŠ „Ivo Visin“