Uloga roditelja u kreiranju podsticajnog školskog okruženja

U nedjelju, dana 12.02. 2023. godine u Osnovnoj školi „Ivo Visin“ po prvi put je organizovan seminar pod nazivom „Uloga roditelja u kreiranju podsticajnog školskog okruženja“. Treneri obuke su bile mr Nada Mitrović i mr Jelena Pačariz. Prije početka seminara, prisutnima se obratila Petra Ćetković, direktorica škole. Pozdravila je sve učesnike i izrazila zadovoljstvo što je baš naša škola organizator seminara. Tako je izrazila želju za lijepom saradnjom, ali i očekivanja da ćemo svi biti bogatiji za jedno novo prosvjetno iskustvo. Seminar je protekao u predivnoj, podsticajnoj i kreativnoj organizaciji i veseloj atmosferi, sa prezentacijom različitih aktivnosti (grupnih i individualnih), radionica i kvizova, na osnovu kojih su svi prisutni stekli odgovarajuća znanja i vještine. Nakon seminara, svi učesnici su imali priliku da se počaste preukusnim domaćim proizvodima koje su pripremile nastavnice razredne i predmetne nastave na čelu sa direktoricom škole, Petrom Ćetković. Seminar je protekao u prelijepom druženju i domaćinskoj atmosferi, na čemu su svi gosti iskazali beskrajnu i iskrenu zahvalnost.